Kalo te informacioni i produktit
1 e 5

Cartier CT0271S Première de Cartier

Cartier CT0271S Première de Cartier

Çmimi i rregullt €190,00 EUR
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve €190,00 EUR
Shitje E shitur
Taksa e përfshirë.

Marka franceze Cartier përfaqëson thelbin e luksit. Linja e saj e syzeve të diellit është e njohur për dizajnin e saj elegant dhe të sofistikuar, si dhe vëmendjen ndaj detajeve dhe cilësinë e materialeve. Ky model gjysmë pa buzë me një formë drejtkëndëshe nxjerr një bukuri vintage. Veçantia e tij qëndron në kombinimin e motiveve Godron dhe C të Cartier-it në menteshë, logos Maison të gdhendur me lazer në metal dhe motivit të dyfishtë C në jastëkët e hundës, duke i dhënë këtij syze një stil elegant.

Shikoni detajet e plota