Kalo te informacioni i produktit
1 e 5

Cartier Panthere Cat Eye Eye Full Rim Breshka & Platinum

Cartier Panthere Cat Eye Eye Full Rim Breshka & Platinum

Çmimi i rregullt €195,00 EUR
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve €195,00 EUR
Shitje E shitur
Taksa e përfshirë.

Syze dielli Panthère de Cartier në acetat breshkë, metal me fije ari të lëmuar, koka pantere me flori dhe njolla të zeza llak, forma e syve të maces, lente gri të errët, shkalla e mbrojtjes 3, tempuj me firmë Cartier, të zeza terminale.

Shikoni detajet e plota