Kalo te informacioni i produktit
1 e 5

CHOPARD SCHF24 700P

CHOPARD SCHF24 700P

Çmimi i rregullt €190,00 EUR
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve €190,00 EUR
Shitje E shitur
Taksa e përfshirë.

Koleksioni i syzeve dhe syzeve të diellit të Chopard janë një dëshmi e përkushtimit të markës ndaj dizajnit të përjetshëm. Çdo kornizë është krijuar me përpikëri për të mishëruar elegancën, stilin dhe përsosmërinë. Koleksioni përmban një sërë formash dhe stilesh të ndryshme, duke filluar nga aviatorët klasikë deri te kornizat bashkëkohore të syve të maces dhe dizajnet e guximshme katrore. Me Chopard, ju mund të shprehni pa mundim individualitetin tuaj dhe të përmirësoni stilin tuaj.

Kjo syze dielli aviator Chopard vjen në një ngjyrë të zezë dhe ari me shkëlqim me kornizë karboni me lente të polarizuara jeshile.

Shikoni detajet e plota