Kalo te informacioni i produktit
1 e 11

Dolce&Gabbana DG 4382

Dolce&Gabbana DG 4382

Çmimi i rregullt €120,00 EUR
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve €120,00 EUR
Shitje E shitur
Taksa e përfshirë.

Syze dielli DOLCE-GABBANA 4382 501/8G, Femra, stil trendi, forma dinamike Cateye . Këto syze janë prej plastike, plastike dhe ngjyra është e zezë. Lentet e syzeve të diellit DOLCE-GABBANA 4382 janë organike me gradient gri dhe 100% filtruese UV për mbrojtjen më të mirë nga dielli.

Shikoni detajet e plota