Kalo te informacioni i produktit
1 e 4

Gucci GG 1075/N/S D28-9O Drejtkëndësh

Gucci GG 1075/N/S D28-9O Drejtkëndësh

Çmimi i rregullt €190,00 EUR
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve €190,00 EUR
Shitje E shitur
Taksa e përfshirë.

Gucci 1075/N/S është një zgjedhje perfekte e syzeve të diellit nga koleksioni i mrekullueshëm Gucci. Këto syze dielli emocionuese kanë një rregullim imponues të veçorive të mrekullueshme. .

Duke parë Gucci 1075/N/S , mund të thoni se Gucci bën një punë fantastike në zbulimin e të gjitha cilësive të shkëlqyera në këto syze dielli. Tiparet e ndryshme që gjenden në mënyrë të veçantë të zbukuruara në të gjithë Gucci 1075/N/S janë vërtet magjepsëse. Opsionet e ndryshme të disponueshme për Gucci 1075/N/S ekzistojnë për t'iu përshtatur atyre që kërkojnë syze dielli të krijuara posaçërisht për stilin dhe tiparet e duhura fizike; Ngjyra 0QXG Havana (thjerrëza e gjelbër gri 85),Ngjyra 0DL5 E zezë mat (lente pasqyre e zezë 4X),Ngjyra 0D28 E zezë me shkëlqim (lente gradient gri e errët),Madhësia 57-16-145.

Shikoni detajet e plota