Kalo te informacioni i produktit
1 e 4

Maybach Artisti

Maybach Artisti

Çmimi i rregullt €165,00 EUR
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve €165,00 EUR
Shitje E shitur
Taksa e përfshirë.

E nderuar si një nga markat më luksoze në botë, aftësia e Maybach për të përkulur reputacionin e saj ikonik drejt botës së syzeve është e pamohueshme. Nëse dëshironi të ngrini lojën tuaj të syzeve në një nivel tjetër, ju nevojiten një palë prej këtyre kornizave të prodhuara në Gjermani në jetën tuaj.

Këto syze dielli drejtkëndëshe pa buzë kanë urë dhe mentesha të shtruara me metal të çmuar, si dhe tempuj me brirë ose dru të gdhendur me logon. Me jastëkët fleksibël të hundës silikoni, këto korniza janë një përshtatje e shkëlqyeshme për ata me fytyrë mesatare deri në të gjerë, duke përfshirë ato me një urë me hundë të ulët.

Shikoni detajet e plota