Kalo te informacioni i produktit
1 e 4

Maybach Dekani

Maybach Dekani

Çmimi i rregullt €130,00 EUR
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve €130,00 EUR
Shitje E shitur
Taksa e përfshirë.

Dizajni i kornizave i nderuar nga koha takohet me thekse luksoze. Modeli Dean nga ekspertët gjermanë të luksit MAYBACH është një kornizë clubmaster në stilin vintage me një linjë intensive të vetullave. Rrota të ulëta të lehta në titan të vërtetë 22K të veshur me ar, bashkohen me prerje aerodinamike në pjesët fundore dhe tempujt për një pamje dinamike. E disponueshme në acetat premium italian ose bri natyral origjinal. Marka e syzeve luksoze MAYBACH prodhon syze me dashuri për detajet, materiale të shkëlqyera dhe dizajne të jashtëzakonshme.

Shikoni detajet e plota