Kalo te informacioni i produktit
1 e 4

Syze dielli Montblanc të zeza – MB0149S-001

Syze dielli Montblanc të zeza – MB0149S-001

Çmimi i rregullt €150,00 EUR
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve €150,00 EUR
Shitje E shitur
Taksa e përfshirë.


Këto syze dielli Montblanc në ngjyrë të zezë janë të dizajnuara për meshkuj, duke shfaqur një kornizë elegante dhe të përjetshme. Të prodhuara me materiale cilësore, ato ofrojnë 100% mbrojtje UV për sytë tuaj. Këto syze dielli kombinojnë modën me funksionin, duke i bërë ato aksesorin perfekt për çdo mashkull me stil.

Shikoni detajet e plota