Kalo te informacioni i produktit
1 e 4

Prada PR 17WS

Prada PR 17WS

Çmimi i rregullt €110,00 EUR
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve €110,00 EUR
Shitje E shitur
Taksa e përfshirë.

Stilimi dallues i këtij lideri të modës me famë botërore tregon cilësi të lartë me një përkushtim ndaj inovacionit dhe një traditë të fortë të mjeshtërisë. Prada është sinonim i një stili të nënvlerësuar që gjithmonë ka parashikuar dhe shpesh herë ka diktuar tendenca të reja. Syzet e diellit Prada përdorin vetëm materialet më të mira për të arritur ekuilibrin ideal të formës dhe funksionit.

Shikoni detajet e plota