Kalo te informacioni i produktit
1 e 5

Syze dielli drejtkëndëshe me kornizë metalike ngjyrë ari

Syze dielli drejtkëndëshe me kornizë metalike ngjyrë ari

Çmimi i rregullt €175,00 EUR
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve €175,00 EUR
Shitje E shitur
Taksa e përfshirë.

Këto syze dielli në një stil drejtkëndor kanë një kornizë metalike ngjyrë ari dhe lente me ngjyrë të gjelbër. Emblema e mbulesës së dëborës Montblanc është e mbështjellë në tempullin e ndërtuar me shumë cilindra me detaje smalti të zi në majat fundore dhe logoja e Montblanc është e vendosur me lazer në lentet e majta.

Identifikimi. nr MB129803
Shikoni detajet e plota