Kalo te informacioni i produktit
1 e 5

Silueta Biscayne Bay

Silueta Biscayne Bay

Çmimi i rregullt €185,00 EUR
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve €185,00 EUR
Shitje E shitur
Taksa e përfshirë.

Modeli Biscayne Bay në koleksionin Streamline është një aksesor i gjithanshëm, i përditshëm që nxjerr sportivitet, elegancë dhe ekskluzivitet. Syzet e diellit anojnë drejt minimalizmit, por ju do të gjeni ende vëmendjen e pagabueshme të Silhouette ndaj detajeve në peshën, përshtatjen dhe përzierjen e bukur të materialeve. Ndërkohë, profili i sheshtë i modelit thekson dhuntinë e tij dinamike, sportive.

Shikoni detajet e plota