Kalo te informacioni i produktit
1 e 3

Klubi Siluetë Croisette

Klubi Siluetë Croisette

Çmimi i rregullt €190,00 EUR
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve €190,00 EUR
Shitje E shitur
Taksa e përfshirë.

Një tjetër shtesë magjepsëse e koleksionit Elegance ka mbërritur në skenë. Frymëzuar nga mjedisi i pasur i Bulevardit de la Croisette në Kanë, syzet e diellit Croisette Club përmbajnë harqe ari ultra të hollë 23 karat për një pamje që nxjerr magjepsje dhe sofistikim. Përshtypja e luksit të nënvlerësuar theksohet më tej nga sipërfaqet e metaleve të çmuara të lëmuara.

Shikoni detajet e plota