Kalo te informacioni i produktit
1 e 3

Dita Flight 006

Dita Flight 006

Çmimi i rregullt €130,00 EUR
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve €130,00 EUR
Shitje E shitur
Taksa e përfshirë.

Pilotët luftarakë, të nderuar mes ushtarëve për guximin dhe guximin e tyre, u bënë diçka si një frymëzim stili për burrat në vitet e pasluftës dhe asnjë artikull tjetër nuk e përcjell statusin e tyre ikonik aq qartë sa korniza e aviatorëve. Fluturimi 006 është homazh i DITA-s për trimërinë e atyre pilotëve, në formë klasike, por i ndërtuar me materiale muskulare, moderne për një pamje të re.

Shikoni detajet e plota